Voditelj računovodstva (m/ž)

mStart d.o.o. (3)
Zagreb

Želiš li raditi u dinamičnom okruženju i poticajnoj okolini koja pruža usluge najvećim tvrtkama u regiji?

mStart plus d.o.o. je poslovno-tehnološka tvrtka orijentirana na razvoj, implementaciju, integraciju i podršku poslovnih informacijskih sustava i rješenja te digitalnu transformaciju. Naš tim čini više od 340 tehnoloških stručnjaka sa znanjem u implementaciji i podršci vodećih svjetskih tehnoloških rješenja za poslovne sustave, temeljeno na suradnji s nekim od najvećih kompanija u regiji. U svrhu širenja i unapređenja svog poslovanja želimo svoj tim ojačati novim članom.

Postani dio mSjajnog tima i prijavi se!

Opis posla:

• nadgledanje, planiranje i koordinacija aktivnosti i procesa računovodstvenog odjela

• koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela s aktivnostima drugih odjela

• predlaganje i implementacija  procedura za računovodstvo

• koordinacija poslovanja s bankama, revizorima, poreznom upravom i drugim državnim institucijama

• samostalna izrada financijskih izvještaja kako godišnjih tako i periodičnih izvještaja propisanih zakonima RH; financijskih konsolidiranih izvještaja, ostalo financijsko izvještavanje

• Izrada godišnjih financijskih izvještaja u skladu sa MSFI te redovito praćenje i primjena istih

• izrada različitih internih financijskih izvještaja za management

• praćenje važećih propisa iz područja financija, računovodstva i poreza, te njihova primjena

• praćenje efikasnosti i edukacija zaposlenika te odgovornost za razvoj tima

• obračun PDV-a i ostalih poreza

• koordinacija knjiženja glavne knjige i usklada sa analitičkim evidencijama (URA, IRA)

• praćenje i planiranje novčanog tijeka, izrada redovnih izvještaja (tjednih, mjesečnih) te sudjelovanje u provedbi plaćanja

Uvjeti:

•  VSS ekonomskog usmjerenja

• poželjno radno iskustvo na voditeljskim poslovima računovodstva

• odlično  poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija

• dobro poznavanje MSFI-a, MRS-eva

• od osobe očekujemo visoku razinu profesionalnosti, odanost i privrženost timskom radu, te lojalnost prema poslodavcu

• odgovornost, organiziranost, praktičnost, preciznost i usmjerenost na detalje, te pridržavanje vremenskih rokova

• smisao za koordinaciju, samoinicijativu i organizaciju

• iskustvo u razvijanju, motiviranju i vođenju timova

• prednost iskustvo rada u SAP-u

• odlično znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet)

• aktivno znanje engleskog jezika (u jeziku i pismu)

Nudimo:

  • zanimljiv i dinamičan posao
  • edukaciju i razvoj vještina
  • profesionalnu radnu okolinu
  • ugovor na neodređeno vrijeme

Svoju prijavu pošalji na e-mail adresu: natjecaj@mstart.hr

    Ime i prezime (obavezno)

    E-mail (obavezno)

    Pozicija

    Poruka

    Prilog

    Veličina datoteke max 2mb, podržani formati: pdf, doc i docx.

    Slanjem ove prijave dajem pristanak mStart d.o.o. za prikupljanje i obradu mojih osobnih podataka s izričitom namjenom provedbe procesa odabira za zapošljavanje. Također razumijem da u bilo kojem trenutku mogu povući ovu privolu bez dodatnog objašnjenja, putem elektroničke pošte mstart@mstart.hr Zaštita vaših osobnih podataka znači da: Nikada nećemo zloupotrijebiti vaše osobne podatke na bilo koji način. Vaš kontakt i osobne podatke nećemo nikada dati bilo kojoj trećoj strani. Vaš kontakt i osobni podaci mogu se otkriti trećoj strani samo uz vašu dozvolu. Bilo kada se možete odjaviti iz bilo koje od naših email lista.