Studentski posao - Perač/ica suđa u hotelskoj kuhinji

HUP-ZAGREB d.d. (4)
Zagreb

Radno mjesto: PERAČ/ICA SUĐA U HOTELSKOJ KUHINJI - STUDENTSKI POSAO

Mjesto rada: Zagreb (Sheraton Zagreb ili Hotel International)

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • čišćenje, pranje, poliranje i odlaganje suđa,
  • pospremanje kuhinjskih prostorija i prostorija praonice posuđa,
  • održavanje čistoće svih prostorija, osnovnih sredstava, inventara kuhinje i posuđa,
  • odnošenje otpadaka na za to predviđeno mjesto

Potrebne kvalifikacije i kompetencije:

  • spremnost na suradnju i rad u timu

Uvjeti rada:

  • profesionalno, poticajno i dinamično okruženje
  • nova poznanstva i vještine
  • mogućnost rada tijekom cijele godine ili samo određeni period koji student može ovisno o obvezama na fakultetu
  • radno vrijeme u 3 smjene (40-48 tjednog rada): jutarnja, popodnevna i noćna, smjena se dogovara sa studentom/studenticom ovisno o mogućnosti

  • odgovornost i točnost u obavljanju radnih zadataka dodijeljenih od strane zaposlenika hotela (šefa kuhinje)

Prijavi se na oglas

  • www.maistra.hr
  • Adorio email icon
    Primi obavijesti novih
    oglasa za posao
    Nastavkom prihvaćate naše Uvjete korištenja. Možete se u bilo kojem trenutku odjaviti od primanja obavijesti novih oglasa za posao.