Sushi majstor (m/ž)

JADRANKA HOTELI d.o.o. (5)
Mali Lošinj

Opis posla:

  • osmišljavanje sushi ponude
  • vođenje evidencije o utrošenim namirnicama i predaje nadređenoj osobi
  • briga o troškovima i racionalnom radu, zalihama
  • vršenje pripremnih i završnih radova u svojoj RG, te odgovornost za procese u istoj
  • briga o čistoći radnog prostora i opreme
  • sudjelovanje u naručivanju potrebne robe
  • vođenje brige o higijeni i zdravlju ljudi u svojoj RG

Uvjeti:

  • stručna sprema SSS
  • radno iskustvo u pripremi i izradi sushia minimalno 3 godine
  • poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
  • znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik)

Vještine:

  • marljivost, spremnost na učenje
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

Nudimo Vam:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • osigurana izrada sanitarne knjižice za radna mjesta kojima je ista obvezna
  • inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja      dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
  • stimulativna novčana primanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja
  • produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Lošinj Hotels & Villas

  • www.jadranka.hr
  • Adorio email icon
    Primi obavijesti novih
    oglasa za posao
    Nastavkom prihvaćate naše Uvjete korištenja. Možete se u bilo kojem trenutku odjaviti od primanja obavijesti novih oglasa za posao.