Logo M SAN GRUPA d.o.o.

Tehničar u proizvodnji računala i televizora (m/ž)

M SAN GRUPA d.o.o. (10)
Rugvica

Rugvica

Tehničar u proizvodnji računala i televizora (m/ž) Job description

Uvjerite se kako M SAN Grupa skrbi za svoje zaposlenike te postanite dio tima u našim suvremenim i tehnološki vrhunski opremljenim pogonima gdje se proizvode VIVAX televizori i MSG računala ZAPOŠLJAVAMO:

TEHNIČAR (m/ž)
U PROIZVODNJI RAČUNALA I TELEVIZORA
Mjesto rada: (Rugvica)

Osnovna zaduženja i poslovi uključuju:

  • sastavljanje i testiranje računala i televizora u kontroliranim, standardiziranim uvjetima na proizvodnoj traci;
  • provjeru ispravnosti pojedinih komponenti;
  • kontrolu kvalitete proizvedenih uređaja;
  • dovođenje u ispravno stanje neispravnih uređaja nastalih u samom procesu proizvodnje;
  • instalaciju softvera;
  • označavanje gotovih proizvoda prikladnom tehničkom dokumentacijom (certifikati, upute i slično);
  • pakiranje gotovih proizvoda
Requirements

Iskustvo u sličnim poslovima, poznavanje računalne opreme, SSS i tehničko usmjerenje su poželjni, ali nisu uvjet.

Ono što bezuvjetno očekujemo od svih kandidata su:

  • odgovornost i savjesnost u poslu
  • preciznost i discipliniranost u izvršavanju zadataka
  • strpljivost i pozitivan stav
  • otvorenost u komunikaciji

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno vrijeme
  • fleksibilnost za rad u smjenama
  • plaćena naknada za prijevoz
  • higijenska sredstva za rad osigurana
  • mogućnost zapošljavanja studenata i punoljetnih učenika na određeno vrijeme (naknada 27 kn/h)

Nudimo vam sudjelovanje u vrhunskim i tehnološki naprednim proizvodnim sustavima, u dobrom timskom okruženju, u našem uspješnom timu iskusnih kolegica i kolega - gdje možete svojim radom i rezultatima steći iskustvo i naravno mogućnost i za daljnji razvoj karijere u M SAN Grupaciji.

Zanimljivo?

jednim klikom!!

ili nas Kontaktiraj za detalje
091 1365 114

  • O nama
  • M SAN Grupa je vodeći distribucijski centar računalnog hardvera, softvera i potrošačke elektronike u regiji. Ulažemo u razvoj vlastitih brendova - VIVAX, MS i MSGW. U našem asortimanu možete pronaći računala, mobitele, televizore, klime, električne bicikle, romobile, periferne uređaje i mnoge druge dodatke, koji ponosno nose naziv hrvatskog proizvoda. Neprestano ulažemo u nove tehnologije i pružamo najnaprednija rješenja kako bismo optimizirali i olakšali rad našim partnerima i zaposlenicima. Nudimo i primjenjujemo softverska, infrastrukturna i cloud rješenja bazirana na servisima globalnih vendora poput Microsoft, IBM i Unify Circuit te lokalnih i regionalnih pružatelja usluga. Imamo široki distribucijski kanal sa velikim brojem partnera koji su vodeća imena u IT industriji i svijetu potrošačke elektronike. Najveća vrijednost M SAN Grupe su naši zaposlenici. Svaki novi zaposlenik će svoju karijeru u M SAN Grupi započeti uz mentora iza kojeg su godine iskustva i vrhunski rezultati. Osim toga, konstantno ćeš biti okružen vrhunskim stručnjacima iz različitih područja, koji su uvijek spremni podijeliti stečeno znanje i iskustvo. Edukacije su važan dio rada, stoga je svakom zaposleniku omogućeno usavršavanje i polaganje različitih certifikata, kao i pristup mnogim platformama za učenje. Za naše zaposlenike osigurali smo različite pogodnosti. U našim prostorima na svakom katu možete pronaći kuhinju, a za one koji nisu skloni kulinarstvu imamo i restoran u prostorima naše firme. Da biste održali zdrav i aktivan život, u našoj zgradi nalaze se teretana i sauna. Na raspolaganju vam je fitness trener koje će za vas pripremiti vježbe i asistirati vam prilikom treninga. Ako želite, možete se priključiti Multisport programu i posjetiti neke od mnogobrojnih sportskih centara. Ako te zanima područje IT-a i/ili potrošačke elektronike, imaš afinitet prema prodaji i nabavi te se želiš razvijati u jednoj od vodećih tvrtki u regiji, javi nam se!
  • Web www.msan.hr
  • Veličina 400-500 zaposlenih
  • Prihod > 500 mil.
  • Osnovano 1997
  • Sjedište Buzinski prilaz 10, Buzin
Slike

Ostali oglasi za posao

Primite obavijesti novih oglasa za posao

Nastavkom prihvaćate naše Uvjete korištenja. Možete se u bilo kojem trenutku odjaviti od primanja obavijesti novih oglasa za posao.