Logo M SAN GRUPA d.o.o.

Marketing Manager za vanjska tržišta (m/ž)

M SAN GRUPA d.o.o. (10)
Zagreb

Zagreb

Marketing Manager za vanjska tržišta (m/ž) Job description

M SAN Grupa d.o.o. najveći distributer u regiji kojemu je glavna djelatnost distribucija računalnog hardvera, softvera i potrošačke elektronike. Veliku važnost unutar M SAN Grupe predstavlja razvoj vlastite robne marke VIVAX. Na tržištu Hrvatske nalazi od 2004. godine, a danas u asortimanu nudimo više od 250 različitih proizvoda koji se dijele u 5 grupa: TV i audio uređaji; Klima uređaji; Mali kućanski aparati; Bijela tehnika i Pametni uređaji (mobiteli, tableti, satovi). Ulaganjem u znanje i stručnost djelatnika, usavršavanjem postojećih proizvoda i razvojem novih te originalnim pristupom, kvalitetom i vlastitim dizajnom želimo pružiti cjeloviti asortiman uređaja koji boravak u domu čini ugodnijim i jednostavnijim.

Širimo poslovanje na područje Europske Unije, rastemo i postižemo zavidne rezultate, stoga širimo naš tim i tražimo novog člana!

Marketing Manager (m/ž)

za vanjska tržišta

Kao Marketing Manager sudjelovali biste u kreiranju i aktivnoj operativnoj provedbi aktivnosti usmjerenih ostvarenju komercijalnog uspjeha, povećanju tržišnog udjela, kao i općenito na tržišni uspjeh i razvoj poslovanja na vanjskom tržištu.

Osnovna zaduženja uključuju:

  • Analiza vanjskih tržišta s ciljem planiranja učinkovitih tržišnih i marketinških aktivnosti
  • Sudjelovanje u kreiranju i implementaciji strategija s ciljem povećanja prepoznatljivosti i tržišnog udjela branda
  • Sudjelovanje u izradi kreativnih koncepata i vizualnih rješenja za asortiman Vivax portfelja proizvoda
  • Proaktivna komunikacija s partnerskim kanalom, agencijama i ostalim dobavljačima usluga
  • Odgovornost za alokaciju marketing budžeta za vanjska tržišta za sve prodajne kanale
  • Praćenje, analiza i izvještavanje o svim marketinškim aktivnostima
  • Sudjelovanje u svim marketinškim aktivnostima usmjerenim na tržišta izvan Hrvatske

ATL marketinške aktivnosti:

  • Sudjelovanje u osmišljavanju marketinških kampanja
  • planiranje, realizacija kreativnih koncepata marketing kampanja
  • provođenje digitalnih marketing kampanja
  • praćenje, analiza i izvještavanje o rezultatima marketinških kampanja
  • zakup medija i koordinacija s marketinškim agencijama

BTL marketinške aktivnosti:

  • Prijedlog strategije provođenja BTL aktivnosti po svim prodajnim kanalima
  • Planiranje, razvoj i realizacija marketinških aktivnosti (uključujući post-prodajne aktivnosti) po svim prodajnim kanalima
  • Planiranje, organizacija i realizacija partnerskih evenata
  • Adaptacija Vivax vizualnog identiteta i implementacija po svim prodajnim kanalima
  • Sudjelovanje u kreiranju, planiranju i provođenju incentive programa
    Requirements

    Od kandidata očekujemo:

    • Uspješne rezultate iz prethodnog iskustva na sličnim poslovima
    • Izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
    • Aktivno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji
    • Dobru upućenost u način rada prodajnih kanala u partnerskoj mreži
    • Kreativnost, proaktivnost i savjesnost u poslu
    • Ustrajnost usmjerenu ostvarenju uspješnih komercijalnih rezultata
    • Napredno korištenje suvremenih tehnologija u poslu i u svakodnevici

    Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje. Vaš uspjeh je ograničen isključivo Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.

    Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, mi ćemo vam rado pružiti priliku i povjerenje - pošaljite nam svoju prijavu!

    • O nama
    • M SAN Grupa je vodeći distribucijski centar računalnog hardvera, softvera i potrošačke elektronike u regiji. Ulažemo u razvoj vlastitih brendova - VIVAX, MS i MSGW. U našem asortimanu možete pronaći računala, mobitele, televizore, klime, električne bicikle, romobile, periferne uređaje i mnoge druge dodatke, koji ponosno nose naziv hrvatskog proizvoda. Neprestano ulažemo u nove tehnologije i pružamo najnaprednija rješenja kako bismo optimizirali i olakšali rad našim partnerima i zaposlenicima. Nudimo i primjenjujemo softverska, infrastrukturna i cloud rješenja bazirana na servisima globalnih vendora poput Microsoft, IBM i Unify Circuit te lokalnih i regionalnih pružatelja usluga. Imamo široki distribucijski kanal sa velikim brojem partnera koji su vodeća imena u IT industriji i svijetu potrošačke elektronike. Najveća vrijednost M SAN Grupe su naši zaposlenici. Svaki novi zaposlenik će svoju karijeru u M SAN Grupi započeti uz mentora iza kojeg su godine iskustva i vrhunski rezultati. Osim toga, konstantno ćeš biti okružen vrhunskim stručnjacima iz različitih područja, koji su uvijek spremni podijeliti stečeno znanje i iskustvo. Edukacije su važan dio rada, stoga je svakom zaposleniku omogućeno usavršavanje i polaganje različitih certifikata, kao i pristup mnogim platformama za učenje. Za naše zaposlenike osigurali smo različite pogodnosti. U našim prostorima na svakom katu možete pronaći kuhinju, a za one koji nisu skloni kulinarstvu imamo i restoran u prostorima naše firme. Da biste održali zdrav i aktivan život, u našoj zgradi nalaze se teretana i sauna. Na raspolaganju vam je fitness trener koje će za vas pripremiti vježbe i asistirati vam prilikom treninga. Ako želite, možete se priključiti Multisport programu i posjetiti neke od mnogobrojnih sportskih centara. Ako te zanima područje IT-a i/ili potrošačke elektronike, imaš afinitet prema prodaji i nabavi te se želiš razvijati u jednoj od vodećih tvrtki u regiji, javi nam se!
    • Web www.msan.hr
    • Veličina 400-500 zaposlenih
    • Prihod > 500 mil.
    • Osnovano 1997
    • Sjedište Buzinski prilaz 10, Buzin
    Slike

    Ostali oglasi za posao

    Primite obavijesti novih oglasa za posao

    Nastavkom prihvaćate naše Uvjete korištenja. Možete se u bilo kojem trenutku odjaviti od primanja obavijesti novih oglasa za posao.