ADMINISTRATOR REFERENT PRODAJE U GRAĐEVINSKOM PODUZEĆU

DMteam mont jednostavno d.o.o.
Koprivnica

Koprivnica

ADMINISTRATOR/ICA, REFERENT/ICA PRODAJE U GRAĐEVINSKOM PODUZEĆU

Radno mjesto

Mjesto rada: KOPRIVNICA, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: Smjena - prijepodne
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Djelomično
Natječaj vrijedi od: 2.5.2022.
Natječaj vrijedi do: 30.6.2022.

Posloprimac

Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska

Radno iskustvo: 2 godine
OPIS POSLA:
  • Rješavanje kompletne administracije za poduzeće (u to NE spadaju računovodstveni poslovi)
  • Izrađivanje ponuda
  • Predstavništvo
  • Posredovanje pri sklapanju ugovora za različite proizvode i usluge
  • Razvijanje, ugovaranje, unaprjeđivanje i održavanje poslovnih odnosa s klijentima
  • Priprema i prezentacija raznih izvješća i analiza s ciljem unaprjeđenja prodaje proizvoda i usluga
UVJETI:
  • SSS, VŠS, VSS, poželjno ekonomskog/administrativnog smjera
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima barem 2 godine, prednost u građevinskom sektoru, ali nije uvjet
  • Poznavanje 1 stranog jezika u govoru i pismu – njemački jezik prvenstveno, velika prednost zbog ciljanog tržišta, ali nije uvjet
  • Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket, pretraživanje i korištenje informacija s interneta)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Razvijene komunikacijske vještine (posebno prodajne), pouzdanost u radu s klijentima, marljivost, savjesnost, proaktivnost, timski rad
  • Sistematičnost i organiziranost, analitičnost
  • Praktično znanje iz poslovne korespondencije i dokumentacije
NUDIMO:
  • Uredski rad – mogućnost rada od kuće (prema dogovoru)
  • Mogućnosti usavršavanja (prema interesu i dogovoru sa zaposlenikom)
  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od šest mjeseci
OPIS POSLA:
Zbog rasta i razvoja poduzeća, tražimo kandidate od kojih se očekuje da svojim znanjem i dosad stečenim iskustvom obavljaju poslove prodaje, pronalaženja novih kupaca, izrade ponuda, tehničkih specifikacija i prezentacija za potencijalne klijente koji trebaju usluge građevinskog poduzeća. Osoba koju tražimo treba znati barem 1 strani jezik (njemački jezik je velika prednost zbog ciljanog tržišta), napredno poznavati rad na računalu (MS Office paket – službena komunikacija mailom, excel, word) i imati barem 2 godine iskustva na sličnom poslu (prednost u građevini, ali nije uvjet – naša politika je da se sve da naučiti, najbitnija je volja i karakter!). Osoba će svakodnevno brinuti o koordinaciji i komunikaciji s klijentima, ugovarati građevinske poslove, pisati ponude, aktivno sudjelovati u promidžbi i promociji naših usluga potencijalnim klijentima, pripremati razna izvješća i analiza s ciljem unaprjeđenja proizvoda i usluga. Važno je i voditi brigu o klijentima i obavljati aktivnosti praćenja realizacije već ugovorenih poslova, kao i praćenja potreba i zadovoljstva klijenata.
MJESTO RADA:
Iako je mjesto rada definirano kao Koprivnica, s obzirom na to da nudimo mogućnost rada od kuće, nije nužno da kandidati budu iz Koprivničko-križevačke županije.
O NAMA:
Mi smo DM Team Mont, a svoje usluge nudimo zahtjevnom inozemnom tržištu, na području cijele EU. Kroz svoj strojni park nudimo usluge strojne obrade metala, dorade, obrade i površinske zaštite čelika, inox-a i aluminija na limovima, flahovima, kvadratnim i ovalnim cijevima te materijalima od punog čelika: tokarenje, brušenje, štancanje i probijanje rupa, pertlanje, punktiranje, graviranje, lakiranje i poliranje. Kroz CNC obradni centar nudimo usluge glodanja, preciznog bušenja rupa i narezivanja navoja, dok CNC glodanje koristimo za kompleksne i tehnički zahtjevne oblike. Od ostalih usluga strojne i ručne obrade metala nudimo usluge dorade, obrade i površinske zaštite metala na limovima, flahovima, kvadratnim i ovalnim cijevima te materijalima od punog profila: brušenje, štancanje i probijanje rupa, pertlanje, punktiranje, graviranje, lakiranje i poliranje i drugo.
KONTAKT:
Molimo Vas da svoj životopis i kratko motivacijsko pismo (u obliku opisa prijašnjeg radnog iskustva) dostavite na niže navedeni mail. A za sve dodatne upite stojimo na raspolaganju putem broja mobitela ili maila također navedenog niže.

Poslodavac

Poslodavac: DMteam mont jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, proizvodnju i trgovinu
Kontakt:
  • mobitel: 099 4108285
  • e-mailom: dmteam.mont@gmail.com

  • www.hzz.hr

  • Korisnici također pretražuju

    A1

    Telekomunikacije
      3.24
    2 oglasa za posao

    COMBIS

    IT
      4.27
    8 oglasa za posao

    degordian

    Digitalni marketing
      4.81
    1 oglas za posao

    INGEMARK

    IT
      4.62
    4 oglasa za posao