Logo M SAN GRUPA d.o.o.

Agent u korisničkom centru (m/ž)

M SAN GRUPA d.o.o. 3.12
Zadar

Zadar

Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

eKupi konstantno radi na unapređenju poslovanja i zato tražimo tebe da našim kupcima diljem Hrvatske budeš na dohvat ruke i osiguraš najbolje iskustvo kupovine na eKupi.

AGENT U KORISNIČKOM CENTRU (m/ž)
Mjesto rada:
Zagreb ili Zadar

Tvoja zaduženja će uključivati:

  • Izdavanje manjih paketa kupcima
  • Vođenje evidencije zaprimljenih i izdanih paketa
  • Zaprimanje povrata i reklamacija kupaca
  • Preuzimanje ulaznih telefonski poziva prema korisničkoj podršci
  • Pružanje točnih, profesionalnih i pravovremenih informacija i rješenja kupcima
  • Rješavanje korisničkih poteškoća
  • Prijenos povratne informacije od strane kupaca drugim odjelima, s ciljem poboljšanja usluge
  • Briga o urednosti pick-up centra

Što očekujemo?

  • SSS
  • Usmjerenost na zadovoljstvo kupaca
  • Strpljivost i pozitivan prijateljski stav te sposobnost nošenja sa zahtjevima kupaca
  • Izvrsno poznavanje rada na računalu
  • Sposobnost prilagođavanja novim situacijama i rada u dinamičnom okruženju
  • Savjesnost u pristupu poslu
  • Samostalnost i proaktivnost u poslu, kao i timski duh
  • Iskustvo rada u podršci kupcima ili u direktnom odnosu s kupcima/klijentima je prednost, ali ne i uvjet

Što nudimo?

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Rad u poticajnom i ugodnom okruženju
  • Interne prijenose znanja te pristup online platformi za edukacije
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice
  • Popuste za zaposlenike

Zaposlenici su ključ našeg uspjeha, stoga posvećujemo veliku pažnju njihovom rastu i razvoju. Ukoliko želiš postati dio eKupi tima, nudimo ti priliku!

  • O nama
  • M SAN Grupa je vodeći distribucijski centar računalnih hardvera, softvera i potrošačke elektronike u regiji. Ulažemo u razvoj vlastitih brendova - VIVAX, MS Energy, MS i MSGW. U našem asortimanu možete pronaći računala, mobitele, kućanske aparate, televizore, klima uređaje, laka električna vozila (romobili, bicikli i motocikli), periferne uređaje i mnoge druge dodatke, koji ponosno nose naziv hrvatskog proizvoda. Kontinuirano ulažemo u nove tehnologije i pružamo najnaprednija rješenja kako bismo optimizirali i olakšali rad našim partnerima i zaposlenicima. Nudimo i primjenjujemo softverska, infrastrukturna i cloud rješenja bazirana na servisima globalnih vendora poput Microsoft, IBM i Unify Circuit te lokalnih i regionalnih pružatelja usluga. Imamo široki distribucijski kanal s velikim brojem partnera koji su vodeća imena u IT industriji i svijetu potrošačke elektronike. Najveća vrijednost M SAN Grupe su naši zaposlenici. Svaki novi zaposlenik će svoju karijeru u M SAN Grupi započeti uz mentora iza kojeg su godine iskustva i vrhunski rezultati. Osim toga, konstantno će biti okružen vrhunskim stručnjacima iz različitih područja, koji su uvijek spremni podijeliti stečeno znanje i iskustvo. Edukacije su važan dio rada, stoga je svakom zaposleniku omogućeno usavršavanje i polaganje različitih certifikata, kao i pristup platformama za učenje. Za naše zaposlenike osigurali smo različite pogodnosti. U našim prostorima na svakom katu mogu se naći kuhinju, a za one koji nisu skloni kulinarstvu imamo i restoran u prostorima naše firme. Kako bi naši zaposlenici održavali zdrav i aktivan život, u našoj zgradi nalaze se teretana i sauna, a omogućili smo i sistematski pregled. Naši zaposlenici imaju mogućnost priključiti se Multisport programu i posjetiti neke od mnogobrojnih sportskih centara. Uz profesionalni, važno nam je zadovoljstvo privatnim životom naših zaposlenika i njihovih obitelji, stoga imamo set beneficija vezan uz roditeljstvo - potpora za novorođenčad i poklon djeci za Božić. Ako te zanima područje IT-a i/ili potrošačke elektronike, imaš afinitet prema prodaji i nabavi, razvoju vlastitih brendova te se želiš razvijati u jednoj od vodećih tvrtki u regiji, javi nam se!
Slike

Ostali oglasi za posao